top of page

Sjolie

proudly-sjolie-1024x1024_edited.jpg

Opalovací nástřiky Sjolie jsou momentálně jedny z nejkvalitnějších a nejluxusnějších na světě. Barva pleti po nástřiku je krásně přirozená, nemá v sobě žádné oranžové tóny. Přípravky jsou bio, obsahují pouze přírodní složky, neobsahují lepek, parabeny and parfémy a jsou vegan.

Klíčové ingredience Sjolie samoopalovací směsi je DHA, aloe vera, vitamin E, vitamin A a vitamin C. DHA, neboli Dihydroxyaceton je získáván z cukrové řepy či třtinového cukru. DHA reaguje s aminokyselinami a amino skupinami proteinů, přítomných na vrchní vrstvě kůže a dochází tak ke zhnědnutí pokožky.

Při výběru produktů na samoopalovací nástřiky jsme pátrali velice dlouho. Hledali jsme výrobky, které dodají pleti krásný přirozeně opálený vzhled a zároveň nebudou mít negativní vliv na pokožku a zdraví. Rodinná firma z městečka Rocklin v Californii začala vyrábět samoopalovací nástřiky z jednoho důvodu, chtěli být nejlepší na trhu. Používají ty nejkvalitnější přírodní produkty, můžete si být jistí, že dbají na Vaše zdraví v samoopalovacím světě. Dodávají samoopalovací směsi už od roku 2009, dohlíží na každý krok výroby a vkládají velký důraz na čerstvost ingrediencí obsažených v samoopalovacích výrobcích.

bottom of page